O nas

Artur Sieklicki

Artur Sieklicki
Właściciel
Trener / Coach

Od 14 lat Artur Sieklicki był związany ze sprzedażą oraz zarządzaniem zespołem sprzedaży w firmie Procter&Gamble oraz MS Servieces.

Doświadczenie zdobywał jako logistyk, Account Manager oraz Key Account Manager w międzynarodowej korporacji Procter & Gamble. Następnie z ramienia firmy P&G przeszedł do firmy MS Services na stanowisko Regionalnego Kierownika Sprzedaży.Prowadzi szkolenia miękkie oraz w zakresie szeroko pojętej sprzedaży, modeli i taktyk negocjacyjnych, właściwym reagowaniu na obiekcje oraz umiejętności komunikacji i tworzenia długoterminowych relacji.

Jest absolwentem Szkoły Trenerów Cognitus i rozwijając własne kompetencje, obecnie uczestniczy w kolejnej edycji Szkoły Trenerów Administracji i Biznesu w Zaawansowanym kursie Trenerskim – „Jak uczyć Zarządzania Godnościowego” oraz Akademii SET na specjalizacji Coaching

Doświadczenie zdobyte podczas trudnych negocjacji wykorzystuje do dzisiaj w pracy trenerskiej, dzieląc się nim z uczestnikami szkoleń. Jest otwarty na pracę z nowymi narzędziami, wykorzystując nowatorskie podejście, entuzjazm i dynamizm w działaniu. Często poszukuje nieszablonowych rozwiązań, inspirując uczestników do rozwoju i kreatywnego myślenia.

Brain Training Facebook
LinkedIn